Programista C++

Opis oferty

Oferta pracy: Programista C++
Miejsce pracy: Częstochowa

Dla firmy specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania m.in. dla branży medycznej, szukamy obecnie Programisty C++, który dołączy do zespołu programistów pracujących nad nowoczesnymi aplikacjami desktopowymi.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programowania C++ poparta doświadczeniem zawodowym
  • Znajomość Microsoft Visual Studio
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana styczność z OpenGL, Qt / wxWidgets, C++11, SVN, Git

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.