Programista

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

4 500 - 6 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 1994 Rok założenia firmy

  • http://www.tme.eu WWW

Opis oferty

Szanowni Państwo,
Siła naszej firmy opiera się na doskonałej kadrze złożonej z ludzi kreatywnych, ambitnych i kompetentnych. Dzięki temu od 25 lat skutecznie rozwijamy się i umacniamy naszą pozycję na rynku dystrybucji elementów elektronicznych, zarówno w Polsce jak i za granicą. Oferujemy :

pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektamiwspółpracę z doświadczonym zespołempracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuatrakcyjne wynagrodzenie

Do naszej Siedziby Głównej w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Programisty

Główne zadania na stanowisku:

- analiza możliwości rozwoju systemu,

- przygotowywanie nowych funkcjonalności,

- dbanie o wysoką jakość rozwiązań,

- reagowanie na zgłaszane problemy,

- samodzielne wyszukiwanie rozwiązań,

- łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą.

Od Kandydatów oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości jednego z języków programowania ABAP, DELPHI, C#

- dobrej znajomości MS-SQL

- umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

- ciągłego poszerzania swojej wiedzy i podejmowania trudnych wyzwań

- znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym

- umiejętności pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i komunikatywności

- dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP a w szczególności modułów: MM, PP, FI, CO.

Oferty zawierające CV prosimy przesłać na adres poczty elektronicznej: [email protected]

W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska

Wymagania

Metodologia pracy

Oferujemy

  • telefon służbowy, laptopa
  • dofinansowanie do obiadów w stałówce firmowej
  • dofinansowanie do wczasów
  • wyjazdy integracje
  • dodatkową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do kursu j.angielskiego

O Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

"Dystrybutor pierwszego wyboru"
Siła naszej firmy opiera się na doskonałej kadrze złożonej z ludzi kreatywnych, ambitnych i kompetentnych. Dzięki temu od 25 lat skutecznie rozwijamy się i umacniamy naszą pozycję na rynku dystrybucji elementów elektronicznych, zarówno w Polsce jak i za granicą.Oferujemy :