Administrator Systemów oraz Infrastruktury Krytycznej 

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Miejce pracy: Częstochowa Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

•Administracja Active Directory na poziomie przedsiębiorstwa

•Administracja usługami zewnętrznymi Online Microsoft (m.in. Office 365, Exchange, Sharepoint, Project)

•Administracja usługami zewnętrznymi różnych dostawców (m.in. usługi email, Contact Center)

•Monitorowanie, utrzymanie i rozbudowa krytycznej infrastruktury sieciowej, serwerów, usług i aplikacji

•Utrzymanie i rozbudowa wirtualnej chmury publicznej i prywatnej (Microsoft Azure, Hyper-V)

•Utrzymanie i wdrażanie kluczowych usług oraz aplikacji

•Zarządzanie licencjami oprogramowania

•Zakup sprzętu w tym przygotowanie zapytań i ocena ofert

Wymagania:

•Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy

•Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

•Wykształcenie wyższe informatyczne

•Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną

•Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą sieci teleinformatycznych

•Doświadczenie w administrowaniu Windows Server 2012 oraz Active Directory

•Znajomość Hyper-V

•Znajomość urządzeń sieciowych CISCO

•Znajomość PowerShell oraz innych języków skryptowych

•Umiejętność diagnozowania i rozwiązywaniu problemów pod presją czasu

•Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

•Doświadczenie w administrowaniu Microsoft Azure, Office 365, Microsoft SQL Server 2014, Team Foundation Server

•Znajomość T-SQL

•Doświadczenie w konfiguracji serwerów i macierzy DELL

•Doświadczenie w monitorowaniu krytycznej infrastruktury

•Znajomość systemów Linux

•Znajomość IIS, Apache

•Certyfikaty Microsoft

•Certyfikaty CISCO

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach

•Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności

•Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań

•Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

​Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres [email protected] w tytule wpisując "Administrator Systemów oraz Infrastruktury Krytycznej".