Młodszy Tester Oprogramowania X-KOM

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Miejsce pracy: Częstochowa Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
•Przeprowadzanie testów opartych na przygotowanych wcześniej scenariuszach testowych
•Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji dotyczącej przeprowadzanych testów
•Utrzymanie istniejącego oprogramowania poprzez analizę jego funkcjonowania oraz odtworzenie w ramach testów błędów
•Pomoc w przygotowywaniu pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego oprogramowania
•Przeglądanie i weryfikacja kodu, testów oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu
•Praca w zespole SCRUM

Wymagania:
•Gotowość po podjęcia pracy na terenie Częstochowy
•Wykształcenie wyższe informatyczne
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•Podstawowa znajomość zagadnień związanych z testowaniem aplikacji
•Zainteresowanie rynkiem nowych technologii, związane z powstawaniem nowych programów komputerowych, aplikacji, oprogramowania i innych
•Zainteresowanie poznawaniem i weryfikowaniem nowych programów i aplikacji
•Predyspozycje do odnajdywania błędów w funkcjonowaniu aplikacji i systemów
•Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną
•Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
•Zdolność do analitycznego myślenia

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach
•Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
•Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
•Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wszystkim zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres [email protected] w tytule wpisując "Młodszy tester oprogramowania".