MS DYNAMICS AX DEVELOPER

PGB HR

35 000 - 40 000 € netto / rocznie

Język programowania
Inne

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: MS Dynamics AX Developer Sektor: Oprogramowanie komputerowe

O firmie:
Nasz klient to międzynarodowy dostawca rozwiązań z braży biznesowej i IT. Zajmuje się głównie rozwijaniem systemów klasy ERP i CRM, branżą eCommerce i integracją IT.

Produkty:
Niektóre spośród produktów: eCommerce, Magneto Gold Partner, Systemy ERP , Magneto, Custom Development, Microsoft Dynamics and IT Support.

Oferujemy:
wynagrodzenie roczne €35.000- €40.000 brutto
wewnętrzne i zewnętzne szkolenia
rozwój w ramach struktur firmy

Benefity:
pakiet relokacyjny
ubezpieczenie zdrowotne
dla kandydatów spoza Uni Europejskiej finansowanie wizy

Wymagania

Wymagania: doświadczenie w rozwoju orpogramowania objektowego (C#/ Java/ C++/ PHP5)
atutem jest doświadczenie w pracy z rozwiązaniami ERP
komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Opis stanowiska:
zaangażowanie na każdym etapie tworzenia systemów ERP : analizy, projektu, rozwoju, integracji, raportowania, testowania i migracji danych
praca na różnych modułach i etapach rozwoju danego produktu korzystając z narzędzi i technologii opartych na oprogramowaniu Microsoft.