Java Developer @ LoboHR; 7000 - 12000 PLN / Month

  • Warszawa
  • 7000 - 12000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

ESSENTIALS:
Location: Warszawa, Poland
Employment Type: Permanent
Start Date: ASAP
Salary (gross): 7000 - 12000 PLN / Month
Project Industry: Creating and developing products and adjusting them to consumers needs. Creating system ad implementation documentation
Company Size: 40
Project Team Size: 6

Wymagania i obowiązki

REQUIREMENTS - MUST HAVE:
- Wzorców projektowych - GOF, MVC, ORM - Hibernate
- Znajomość narzędzi takich jak JIRA, AccuRev, Eclipse, Maven, Ant, Jenkins
- Znajomość technologii J2EE
- Znajomość technologii Web - JavaScript, JQuery, Ajax

REQUIREMENTS - NICE TO HAVE:
- Mile widziane doświadczenie z Software Product Lines

Informacje o rekrutacji

More info and apply form on nofluffjobs.com