praca zdalna WebDeveloper Symfony, JavaScript, angular

  • Polska
  • Umowa zlecenie

Szukam osób, którę pomogą mi w rozwoju portalu OpenTennis https://playopentennis.com Jest dużo nowych funkcji do napisania, które obecnie rozwijam sam.
Technologię:
  • Symfony
  • phpunit (testy symfony)
  • AngularJs niektóre funkcja po zalogowaniu (nowe też będą to wkorzystytwały)
  • HTML/bootsrap 3
  • JavaScript / jquery
  • MySql
  • GIT (pull-requests)
Najchętniej podjąłbym z kimś współpracę na kilka miesięcy. Pełna elastyczność.
Zadania:
  • rozwój nowych funkcjonalności (błędy obsługuję teraz ja - bardzo sporadycznie)
  • rozwój aplikacji mobilnej w Ionic/Angular

Wymagania i obowiązki

Dobrze żębyś miał jakieś doświadczenie w tworzeniu takich stron w w/w technologiach.
Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prześlij mi przykłądy zrealizowanych projektów i CV.

Szukam kogoś kto będzie w stanie zadeklarować się na jakiś wycinek etatu za który ustalimy miesięczną kwotę wynagrodzenia.