Programista PHP/Magento

Poszukujemy Magento Developerów do pracy nad projektami dla marek modowych z EU i USA. Minimum 2 lata doświadczenia Magento CE/EE.

Wszystkich zainteresowany proszę o wysyłanie na adres [email protected] CV.

Wymagania i obowiązki

  • Znajomość technologii PHP
  • Zaangażowanie i pomysłowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O LORENTUS LTD.

We are a boutique agency offering the full-spectrum of digital services for the luxury goods industry.

From producing complex 3D product imagery in our in-house studio to delivering mobile ePOS solutions for luxury flagship stores, from customizing Content Management Systems for a brand's global audience to CRM enhancements for communicating with high-valued Made-To-Order clients, Lorentus lifts "the velvet rope" and gives digital content the luxury treatment and delivery worthy of your brand name.