Frontend Developer

Connectis

do 80 zł netto / godzinowo

Język programowania

Jeśli znasz bardzo dobrze język angielski, na co dzień posługujesz się JavaScript, HTML, CSS (Less lub Sass),  GIT, chcesz współpracować w SCRUMie, uczyć się kontaktu z biznesem i zdobyć świetny wpis w CV - aplikuj!

Poszukujemy osoby z minimum 2letnim doświadczeniem (część doświadczenia może być zdobyta jako freelancer)

Wymagania

Do międzynarodowego projektu realizowanego we współpracy z naszym kluczowym klientem poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Frontend Developer

Opis stanowiska:
Projektowanie i rozwój warstwy front-end w wewnętrznych i zewnętrznych projektach
Projektowanie rozwiązań dedykowanych na urządzenia mobilne
Współpraca z międzynarodowym Klientem oraz zespołem developerów

Oferujemy:
Elastyczne formy zatrudnienia
Całościowe wsparcie na projekcie
Praca z najnowszymi technologiami w międzynarodowym środowisku