Programista .NET C# (praca zdalna lub stacjonarna)

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.
Obecnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się automatyzacją procesów biznesowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Praca stacjonarna lub na miejscu wedle preferencji!
Możliwa jest praca na część etatu (minimum 80 godzin miesięcznie)

Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: DBA/.NET/RAS /7/ITK

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy z .NET C# oraz WPF, WCF, ASP.NET
- Znajomość komponentów DevExpress/Telerik/Infragistics (jest to praca dla zaawansowanych!)
- Mile widziana znajomość WPF, WCF, ASP.NET
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz uzupełnianie i czytanie dokumentacji technicznej
- Gotowość zajęcia samodzielnego stanowiska – wykonywana praca jest zindywidualizowana
- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

- Umowę o pracę lub B2B (wedle preferencji)
- Elastyczny czas pracy, możliwość wykonywania pracy zdalnie w dowolnych godzinach
- Możliwość wykonywania pracy w niepełnym wymiarze godzin
- Samodzielne i indywidualne stanowisko
- Atrakcyjne wynagrodzenie (jest ono do ustalenia w trakcie wstępnej rozmowy, która odbywa się drogą telefoniczną)
- Bezpłatna karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu
  • Elastyczne formy współpracy
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.