Programista PHP / KRAKÓW

  • Kraków
  • 6000 - 8000 zł netto
  • Umowa o pracę

Naszym klientem jest jeden z największych graczy mediów w Polsce, który ma swoje biuro w Krakowie.
Ze względu na swój dynamiczny rozwój poszukuje właśnie Programistów PHP do swojego teamu zajmującego się backendem swoich serwisów informacyjnych.
Nasz klient stawia na nowe technologie i ciągły rozwój dlatego też programiści mogą liczyć na szkolenia :)

Praca odbywa się na miejscu w siedzibie klienta.

Wymagania i obowiązki

Jeżeli znasz:
- PHP5
- HTML5/CSS3
- JavaScript
- jQuery
- frameworki Symfony2 lub Zend
- GIT/SVN

To jesteś dokładnie tą osobą, której szukamy!

A jeżeli nie znasz, któregoś z wymienionych frameworków, albo GIT/SVN, ale w reszcie wymienionych rzeczy czujesz się dobry, to także zachęcamy do aplikowania! Reszty możesz douczyć się na miejscu podczas pracy z profesjonalistami!

Stawki: do 8000 netto B2B / do 6000 brutto UoP

Benefity: Multisport, Medicover

Zainteresowane osoby prosiłabym o kontakt.

[email protected]

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia

O NBC Sp. z o.o.

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.