Programista JAVA

  • Polska
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Java

Jeśli:

- chcesz, by Twoja praca była wyzwaniem intelektualnym,
- jesteś stale uczącym się analitykiem,
- niektóre z następujących pojęć i technologii nie są Ci obce: JavaScript, SQL, NoSQL, REST,
- chciałbyś móc się wykazać, biorąc udział w ciekawych projektach, takich jak ten http://abastrobot.abastra.com/pl/

Dołącz do nas już dziś!!

Wymagania i obowiązki

Wymagamy:

- doświadczenia w programowaniu w języku Java,
- znajomości JavaScript,
- znajomości baz SQL i NoSQL,
- znajomości zasad działania i implementacji baz danych,
- znajomości algorytmów i struktur danych ,
- doświadczenia z apache Thrift,
- dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:
- znajomość języka Python,
- doświadczenie w pracy z rozproszonymi systemami,
- doświadczenie z konfigurowaniem sieci i administracja serwerami.

Zadania:

- dbałość o najwyższą jakość kodu,
- projektowanie nowych funkcjonalności i rozwiązywanie pojawiających się problemów,
- pisanie dokumentacji w języku angielskim.

Oferujemy

  • Szkolenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od poziomu umiejętności
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Pracę w zgranym zespole w płaskiej strukturze zarządzania
  • Przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Elastyczny czas pracy
  • Różne formy zatrudnienia (w zależności od preferencji)
  • Zatrudnienie na pełen etat (z możliwością niepełnego etatu)

O Abastra Sp. z o.o.

We love source code
Abastra jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania, która stawia sobie za cel budowanie przejrzystych i skutecznych rozwiązań technologicznych dla biznesu.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowanych prosimy o przysyłanie aplikacji na adres mailowy: [email protected]

Prosimy o umieszczeniu w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"