Programista PHP/Magento

Orba Sp. z o.o.

3 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2011 Rok założenia firmy

  • http://www.orba.co WWW

Język programowania
Narzędzia

Opis oferty

ORBA Sp. z o.o.
ORBA | WE-COMMERCE YOUR BUSINESS
Miejsce pracy: Warszawa lub Lublin

Opis stanowiska:
 Tworzenie oprogramowania w technologii PHP
 Praca nad projektami e-commerce w technologii Magento
 Aktywny udział w spotkaniach projektowych
 Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Oferujemy:
 Umowę o pracę, umowy o współpracę, jesteśmy w tej kwestii elastyczni
 Kartę Benefit Systems
 Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
 Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
 Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
 Spotkania integracyjne – grill, wycieczki, zawody
 Pracę w oddziale Warszawa lub Lublin

Wymagania

Wymagania:
 Znajomość technologii PHP
 Min. Roczne doświadczenie we wdrażaniu systemów e-commerce w oparciu o platformę Magento
 Zaangażowanie i pomysłowość
 Umiejętność analitycznego myślenia
Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale czujesz, że chcesz się rozwijać w dziedzinie e-commerce – napisz do nas, znajdziemy dla Ciebie miejsce!
Mile widziane:
 Dobra znajomość języka angielskiego
 Doświadczenie w tworzeniu modułów Magento
 Znajomość CakePHP
 Znajomość GIT
 Znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery)
 Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu Magento Certified Developer lub Magento Certified
Developer Plus

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Szkolenia

O Orba Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań IT dla branży e-commerce. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej. Tworzymy dedykowane systemy B2B oraz B2C dla podmiotów zainteresowanych wejściem na rynek e-commerce bądź rozwojem dotychczasowej działalności w tym obszarze.

Poza obsługą programistyczną, wspieramy naszych Klientów w tworzeniu architektury informacji oraz funkcjonalnych założeń aplikacji, których poprawność weryfikujemy za pośrednictwem technologii prototypowania.

Nasze oprogramowania budujemy w oparciu o technologię Magento - światowego lidera rozwiązań dla handlu internetowego.
Praca u nas to nieustające wyzwania i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem z masą pomysłów, które konsekwentnie realizujemy we wszystkich naszych projektach.
Jesteśmy firmą, którą tworzą ludzie. Dzięki koleżeńskiej atmosferze nawet po godzinach chętnie spędzamy razem czas. Grillujemy, gramy w nogę albo ćwiczymy nasze umysły przy (nie tak prostych!) grach planszowych :)
W szczególności do współpracy zachęcamy wszystkich miłośników Magento, Cake PHP, Angulara i gier planszowych!