Programista C/C++

Abastra Sp. z o.o.

3 500 - 5 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://abastra.com WWW

Język programowania
Inne

Opis oferty

Aktualnie poszukujemy:

Programisty C/C++

Jeśli:

- chcesz, by Twoja praca była wyzwaniem intelektualnym,
- jesteś stale uczącym się analitykiem,
- chciałbyś móc się wykazać, biorąc udział w ciekawych projektach, takich jak ten http://abastrobot.abastra.com/pl/

Dołącz do nas już dziś!!

Wymagania

Wymagamy: - doświadczenia w programowaniu C/C++ na dowolnej platformie,
- dobrej znajomości języka angielskiego.

Zadania:

- programowanie aplikacji,
- projektowanie nowych funkcjonalności i rozwiązywanie pojawiających się problemów,
- pisanie dokumentacji w języku angielskim.

Metodologia pracy

O Abastra Sp. z o.o.

We love source code
Abastra jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania, która stawia sobie za cel budowanie przejrzystych i skutecznych rozwiązań technologicznych dla biznesu.