Front-End Developer

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni.
Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze fintech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT zatrudnionych w spółce.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

znajomość HTML5, CSS3, Javascript, JQuery,
umiejętność przetwarzania grafiki pod strony internetowe,
znajomość platform Wordpress,
znajomość architektury aplikacji webowych.

Mile widziane:

umiejętności graficzne tworzenia elementów interface stron internetowych,
doświadczenie w rozwijaniu interface webowych z użyciem CSS, JQuery,
znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków będzie obejmował:

tworzenie i przerabianie szablonów graficznych do aplikacji internetowych tworzonych przez firmę,
projektowanie wyglądu typowych ekranów aplikacji,
udział w rozwijaniu i utrzymaniu bieżących wdrożeń serwisów internetowych,
wsparcie techniczne dla Klientów w obszarze treści i interface użytkownika.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania."

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz udział w konferencjach branży IT
  • Lekcje języka angielskiego z native speaker'em
  • Udział w zajęciach sportowych
  • Firmowa biblioteka
  • Bilety na wydarzenia sportowe
  • Świeże owoce
  • Możliwość budowania własnego zespołu

O Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

www.cinkciarz.pl