Programista PHP

LeadR
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • https://www.leadr.pl WWW

Język programowania

OFERUJEMY Pracę nad ciekawymi, innowacyjnymi na rynku projektami;
Możliwość stałego podnoszenia kompetencji i poszerzania specjalistycznej wiedzy;
Możliwość realizacji własnych pomysłów;
Styczność z interesującymi technologiami (SOLR, Big Data);
Rewelacyjną i twórczą atmosferę pracy z ludźmi, którzy uwielbiają to, co robią;
Dynamicznie wzrastające wynagrodzenie.

Wymagania

ZADANIA: Tworzenie i rozwój oprogramowania przetwarzającego duże zbiory danych;
Tworzenie i rozwój webserwisów i API zarządzających wewnętrznym oraz zewnętrznym przepływem danych;
Tworzenie i rozwój mechanizmów zarządzających wysyłkami e-mail;
Refaktoring i optymalizacja istniejących rozwiązań LeadR;
Przygotowywanie i wdrażanie mechanizmów pozyskiwania danych.

WYMAGANIA:

Bardzo dobra znajomość języka PHP, w tym OOP;
Bardzo dobra znajomość MySQL;
Dobra znajomość HTML, CSS;
Znajomość JavaScript, jQuery, AJAX;
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne przyswajanie i tworzenie dokumentacji;
Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu postawionych problemów;
Poczucie odpowiedzialności za tworzone rozwiązania;
Otwartość na nowe rozwiązania i technologie.

MILE WIDZIANE:

Znajomość Laravel, Composer, Symfony;
Doświadczenie w pracy z BigData;
Umiejętność pracy w środowisku UNIX/Linux;
Doświadczenie w pracy pod kontrolą git.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O LeadR

LeadR Sp. z o.o. specjalizuje się w marketingu internetowym, w szczególności w direct i database marketingu. Tworzymy skuteczne kampanie sprzedażowe zwiększając zyski naszych klientów. Działamy dynamicznie i konsekwentnie, tak aby Klientowi dostarczyć jak najlepsze efekty.