Pracownik w dziale Helpdesk

  • Katowice
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Co możemy Ci zaoferować?
  • interesującą i ambitną pracę w nowoczesnej oraz rozwojowej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami i metodologiami
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dobrą wspólną pracę i zabawę :)
  • naukę języka angielskiego z native speakerem
  • wspólne czynne uprawianie sportu
  • zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki naszemu systemowi szkoleń

Wymagania i obowiązki

Oczekujemy od Ciebie:
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodny kontakt bezpośredni/telefoniczny
  • chęci do poszerzania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce
  • komunikatywności, zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego ustalania priorytetów
  • wykształcenia wyższego

Czym się będziesz zajmować?

  • przyjmowaniem zgłoszeń od użytkowników
  • koordynowaniem realizowanych prac
  • pilnowaniem terminów
  • rozwiązywaniem problemów użytkowników
  • współpracą z dostawcami zewnętrznymi w zakresie zgłoszenia błędów i awarii dotyczących oprogramowania ERP
  • współpracą z pozostałymi Działami IT w ramach realizacji wsparcia dla użytkowników

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Grupa Kotrak

We do IT better
Do zespołu deweloperskiego poszukujemy osób mogących pomóc nam przy rozwoju i tworzeniu systemów informatycznych dla naszych klientów. Poszukujemy ludzi otwartych na nowe wyzwania, którzy nie boją się poznawać nowych technologii by tworzyć zintegrowane systemy łączące w sobie mobilność (mobile), łatwy dostęp (web) i komfort pracy (desktop).