Customer Support Engineer

New-Invest

Opis oferty

O Firmie
Międzynarodowy koncern świadczący usługi e-commerce dla ponad 500 firm z całego świata.
Współpracujemy z takimi markami jak Carrefour, Nespresso, H&M, Marks & Spancer czy Ralph Lauren. Nasze biura mieszczące się w Europie, USA oraz Azji obsługują ponad 400 milionów klientów z całego świata.
Obecnie do naszych struktur poszukujemy specjalisty na stanowisko Customer Support Engineer. Customer Support Engineer
Miejsce pracy: Zielona Góra

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Benefity pozapłacowe: Kursy językowe, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, multisport
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT z branży e-commerce
- Przyjazne środowisko pracy w sympatycznym zespole
- Współpracę z międzynarodowym zespołem działającym na rynkach światowych

Wymagania

Opis stanowiska: - Rejestracja w systemie komputerowym zgłoszeń użytkowników dostarczonych za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej
- Udzielanie pomocy klientom w zakresie oprogramowania tworzonego przez firmę (analiza problemu, propozycja rozwiązania)
- Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
- Udział w projektach IT na etapie testowania oprogramowania
- Tworzenie dokumentacji
- Bieżąca aktualizacja informacji o środowiskach klienckich
- Współpraca z zespołem programistów, kierowników projektów, implementacji

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
- Doświadczenie w branży IT (obsługa klienta, administrator, wdrożeniowiec)
- Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym
- Zainteresowania ukierunkowane na branżę IT
- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- Dokładność, terminowość, doskonałe umiejętności komunikacyjne
- Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

Mile widziane:

- Znajomość języków : niemiecki/ hiszpański/ francuski
- Wykształcenie informatyczne