Analityk

Jeżeli ukończyłeś już studia lub jesteś STUDENTEM ostatniego roku albo ABSOLWENTEM studiów finansowych/ekonomicznych zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!
Szukasz pracy w zgranym zespole, w miłej atmosferze?
Chcesz rozwijać swoje umiejętności w prężnie działającej firmie?
Jedną z Twoich cech jest nienaganna etyka pracy?
Potrafisz przeprowadzać analizę danych, piszesz formuły, makra w Excel'u?
Posługujesz się j. angielskim w stopniu zaawansowanym zarówno w mowie i piśmie?
Czekamy właśnie na Ciebie!!!

OFERUJEMY:
- możliwość rozwoju zawodowego / szkolenia
- certyfikaty
- wysokie zarobki
- umowę o dzieło / zlecenie / pracę / warunki do ustalenia

Praca może odbywać się na miejscu w biurze lub zdalnie.
* Możliwość wyjazdu i pracy w biurach w USA i UK.

Wymagania i obowiązki

- nienaganna etyka pracy
- umiejętność analizowania danych, pisania formuł, makr w Excel'u
- znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (w mowie i piśmie)
- komunikatywność

O Source Inc.

Source, Inc. is a management consulting, technology services and outsourcing company, working in IT industry, offering related but distinct products, services, markets and opportunities. Source integrates software, provides business consulting, outsourcing, deployment and project staffing, develops IT services into complete solutions.

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] (z tytułem maila: Analityk)
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na WYBRANE OFERTY.
Wybrani Kandydaci zostaną poproszeni o wykonanie TESTU rekrutacyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Source SA z siedzibą w Warszwie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Source SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów
wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.