Programista .NET

  • Kraków
  • 6000 - 11000 zł netto
  • Kontrakt

Do jednego z projektów informatycznych realizowanych przy współpracy z naszym kluczowym klientem, poszukujemy specjalistów na stanowisko: Programista .NET

OPIS STANOWISKA:

• Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
• Rozwój i utrzymanie istniejącego kodu oprogramowania
• Analiza i ocena projektowa wymagań klienta
• Przygotowywanie dokumentacji projektowej i podwykonawczej

OFERUJEMY:

• Możliwość rozwoju zawodowego wśród specjalistów
• Elastyczne formy zatrudnienia

Wymagania i obowiązki

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów
• Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w .Net C#
• Znajomość technologii LINQ oraz WPF, MVVM
• Znajomość wzorców projektowych
• Mile widziana znajomość nHibernate i Entity Framework
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej