Samodzielny programista stron internetowych

Firma Leding Sp. z o.o. w Bydgoszczy zatrudni samodzielnego programistę aplikacji internetowych.

Wymagania i obowiązki

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie użytkowych aplikacji webowych do celów sterowania oświetleniem. Ponadto będzie wspierać rozwój obecnie stosowanych systemów CMS i CRM

Wymagania:
-Dobra znajomość PHP ,
- Dobra znajomość Java
- Dobra znajomość baz danych
- Pełne zaangażowanie
- Dyspozycyjność

Oferujemy:
- Zatrudnienie w zależności od oczekiwań: zatrudnienie etatowe lub formie zlecenia dla freelancera
- Atrakcyjne wynagrodzenie za dobrą pracę
- Możliwość rozwoju
- Twórczą i ciekawą pracę

Mile widziana znajomość systemu Android

O Leding Sp. z o.o.

Oświetlamy wspólne miejsca
Jesteśmy profesjonalną firmą, kompleksowo obsługującą potrzeby oświetleniowe naszych kontrahentów.

Informacje o rekrutacji

Prosimy o przesłanie CV oraz przykłady samodzielnych realizacji (informacja jakich framework używasz) na adres [email protected].