PHP Team Leader

  • Koszalin
  • 7000 - 9000 zł netto
  • Umowa o pracę

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – nowo powstającego oddziału firmy, zajmującej się tworzeniem dedykowanych aplikacji oraz integracji systemów IT wspierających rozwój biznesu, poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce: Koszalin

Opis stanowiska:
• Tworzenie aplikacji w PHP;
• Analiza wymagań Klienta;
• Zarządzanie zespołem programistów;
• Promowanie dobrych praktyk oraz pracy zespołowej;
• Raportowanie postępu prac.

Wymagania i obowiązki

Oczekiwania :
• Minimum 3letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu PHP poparte konkretnymi projektami;
• Bardzo dobra znajomość Symfony 2/3;
• Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego i/lub wzorców projektowych;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Chęć do bycia liderem;
• Zaangażowanie, upór w dążeniu do celu, zdolności analityczne, umiejętność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie 7000 – 9000 netto
• Stabilne, długotrwałe zatrudnienie;
• Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b – do wyboru);
• Realny wpływ na podejmowane w firmie decyzje;
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „ PHP Team Leader".

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."