Programista C#

Experis IT

Opis oferty

Opis stanowiska:
  • Automatyzacja, rozwój i utrzymanie aplikacji wewnętrznej firmy;
  • Tworzenie dokumentacji na podstawie dostarczonych wymagań;
  • Analiza testów i poprawa ich funkcjonalności;
  • Konsultacje z inżynierami w celu rozwiązywania bieżących problemów.

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w języku C#;
  • Doświadczenie w zakresie debugowania oprogramowania;
  • Znajomość obiektowych języków programowania;
  • Dobra znajomość systemu Microsoft;
  • Znajomość baz danych SQL;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość dobrych praktyk związanych z rozwojem oprogramowania;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i skrupulatność;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
Mile widziane:

  • Znajomość języków programowania takich jak : C++/ Python/Java;
  • Wiedza z obszaru procesów testowych;
  • Znajomość sterowników audio.

Oferta

  • Pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach;
  • Pakiet socjalny (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna).

Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz dodatkowe pytania, prześlij CV w języku angielskim lub zapytanie na adres e-mail z podaniem numeru referencyjnego PC/125/MOST w tytule wiadomości lub prześlij link do swojego profilu na portalu społecznościowym (Goldenline/Linkedin) lub strony internetowej na adres: [email protected]

Przesyłając swoją aplikacje do Experis IT Konsultant prowadzący przedstawi Ci cały przekrój dostępnych ofert odpowiadających Twojemu doświadczeniu oraz oczekiwaniom.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.