Architekt oprogramowania, programista urządzeń mobilnych

Abastra Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://abastra.com WWW

Język programowania
Inne

Abastra jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania, która stawia sobie za cel budowanie przejrzystych i skutecznych rozwiązań technologicznych dla biznesu.
Do naszego zespołu poszukujemy:
Architekta oprogramowania, programistę urządzeń mobilnych Jeśli:

- chcesz, by Twoja praca była wyzwaniem intelektualnym,
- jesteś stale uczącym się analitykiem,
- architektura oprogramowania to Twoja pasja,
- niektóre z następujących pojęć i technologii nie są Ci obce: RTOS, gramatyka, markup, proces, sygnatura, SQL, OOP/OOAD, TCP/IP, Javascript, HTML, gcc, SSL,
to dołącz do nas już dziś!

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę i pracę w międzynarodowym otoczeniu dla firm o światowym zasięgu,
- wsparcie w rozwoju zawodowym,
- atrakcyjne zarobki ,
- zatrudnienie na pełen etat (z możliwością niepełnego etatu) ,
- nienormowany czas pracy,
- pracę nad najnowszymi technologiami w międzynarodowym zespole.

Wymagania

Zadania: - programowanie protokołów, bibliotek i aplikacji,
- projektowanie nowych funkcjonalności,
- rozwiązywanie problemów,
- pisanie dokumentacji w języku angielskim.

Wymagania:

- doświadczenie w programowaniu urządzeń mobilnych na dowolnej platformie,
- znajomość architektury sieci web,
- dobra znajomość języka angielskiego,

Metodologia pracy

O Abastra Sp. z o.o.

We love source code