Senior PHP Developer

New-Invest

8 000 - 15 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Poszukujemy do biura we Wrocławiu Senior PHP Developer'a! Siedziba firmy znajduje się w centrum miasta.  Widełki finansowe: 8000 - 15000 PLN netto na kontrakt B2B

Oferujemy:
- Pracę z najnowszymi technologiami,
- Różnorodność projektów,
- Dobra lokalizacja biura (10 min na pieszo do rynku)

Mile widziane osoby do chęcia podjęcia pracy stacjonarnej w siedzibie biura.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta aplikuj!

Wymagania

Zakres obowiązków na stanowisku:

- Tworzenie aplikacji webowych w obszarze E-Commerce dla klientów w Niemczech,
- Integracja systemów trzecich związanych z eBay, Oxid, PayPal,
- Udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności oraz technologii,
- Dbanie o jakość kodu oraz poprawne działanie aplikacji,
- Projektowanie architektury oprogramowania

Wymagania:

- Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP,
- Bardzo dobra znajomość jednego z frameworków PHP (Symfony2, Zend),
- Dobrej znajomości HTML, CSS, JavaScript,
- Znajomość wzorców projektowych i rozsądnego podejścia do ich stosowania w PHP,
- Znajomość baz danych,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego