Programista Java

  • Warszawa
  • 8000 - 10000 zł netto
  • Kontrakt

Do nowego projektu realizowanego wspólnie z naszym partnerem biznesowym poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Programista JAVA

Opis stanowiska:
- Pisanie kodu źródłowego systemu tworzonego od podstaw
- Budowa i dokumentacja scenariuszy testowych
- Opracowanie dokumentacji techniczno-projektowej
- Współpraca z członkami zespołu projektowego

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego wśród doświadczonych specjalistów
- Elastyczne godziny pracy
- Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagania i obowiązki

1. MIN. 2-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PROGRAMOWANIU W JĘZYKU JAVA?

2. ZAGADNIENIA I PRAKTYKI UŻYWANIA JPA ORAZ HIBERNATE?

3. DOŚWIADCZENIE W PRACY Z EJB ORAZ TECHNOLOGIAMI FRONTENDOWYMI: AJAX, JQUERY?