POZNAŃ, Test Engineer (do 60zł/h)

IT LeasingTeam Sp. z o.o.

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów.

Test Engineer

Obowiązki:
• Udział w planowaniu, projektowaniu, pisaniu planów i przypadków testowych oraz w samej realizacji testów;
• Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, eksploracyjnych oraz testów regresji;
• Przygotowywanie środowiska testowego;
• Przygotowywanie i dbałość o dokumentację testową;
• Weryfikowanie jakości oprogramowania;
• Analizowanie i raportowanie wyników testów;
• Praca w środowisku Agile.

Oczekiwania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w testach manualnych;
• Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB;
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Umiejętność szybkiego znajdowania i rozwiązywania problemów;
• Zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku w oparciu o nowe technologie;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Możliwość wyboru formy zatrudnienia – umowa u pracę lub B2B;
• Pakiet benefitów (Luxmed, Multisport).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia na adres: [email protected]