POZNAŃ- .NET Developer, do 100 zł/h.

IT LeasingTeam Sp. z o.o.

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów.

.NET Developer

Obowiązki:
• Projektowanie i tworzenie rozwiązań w oparciu o platformę .NET;
• Dostosowywanie istniejących aplikacji do nowych wymagań Klienta;
• Współpraca z zespołem projektowym.

Oczekiwania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w oparciu o platformę .NET;
• Bardzo dobra znajomość języka C# i ASP.NET MVC;
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Możliwość wyboru formy zatrudnienia – umowa u pracę lub B2B;
• Pakiet benefitów (Luxmed, Multisport). Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia na adres: [email protected]