POZNAŃ- Front-end Developer, do 100 zł/h

IT LeasingTeam Sp. z o.o.

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów.

Front-end Developer

Obowiązki:
• Tworzenie aplikacji webowej oraz rozwijanie nowych funkcjonalności;
• Tworzenie interfejsów użytkownika;
• Dostosowywanie istniejących aplikacji do nowych wymagań klienta;
• Współpraca z zespołem projektantów.

Oczekiwania:
• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
• Dobra znajomość CSS, HTML5;
• Dobra znajomość JavaScript;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z zatrudnieniem w oparciu o umowę B2B. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]