Test Automation Engineer

ITMAGINATION

4 300 - 6 300 zł netto

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki zajmującej się serwisami publikującymi oferty pracy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Test Automation Engineer.

Forma zatrudnienia: b2b lub UoP

Wymagania:
• 3 lata doświadczenia w obszarze testowania
• 2 lata doświadczenia w pracy z Selenium WebDriver
• 1 rok doświadczenia w pracy w środowisku Agile / Scrum
• 2 lata doświadczenia w pracy z językiem programowania Java
• Doświadczenie z frameworkiem TestNG
• znajomość systemu kontroli wersji, np. z Git-em
• Dobra znajomość JMeter lub podobnych narzędzi do testowania wydajności Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie w automatyzacji testowania mobilnych stron internetowych i aplikacji
• Znajomość Appium.io, Cucumber, Calabsh

Obowiązki
• Projektowanie, rozwój i utrzymanie zautomatyzowanych frameworków Java w celu kontroli nowego rozwoju oprogramowania
• Przygotowywanie zautomatyzowanych testów dla desktopowych, mobilnych aplikacji oraz dla serwisów REST
• Asystowanie inżynierom QA w tworzeniu zautomatyzowanych testów
• Integracja zautomatyzowanych frameworków z Jenkins Continuous Integration System
• Przygotowywanie testów wydajności skryptów i integracji w obrębie SDLC

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy