Front End Developer

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Front-End Developer.
Firma jest wiodącym developerem aplikacji mobilnych w Polsce, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych. W swoim portfolio ma wiele projektów zrealizowanych na zlecenie największych wydawców, marketerów, operatorów komórkowych, producentów telefonów oraz domów mediowych i agencji reklamowych.

Oferujemy:

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
-Dofinansowanie Karty Multisport
-Prywatna opieka medyczna
-Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
-Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
-Możliwość rozwoju

Wymagania

Obowiązki: -Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
-Dokumentacja kodu,
-Proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii,
-Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań,

Oczekujemy:

-Bardzo dobra znajomość Javascript, HTML, CSS
-Dobra znajomość frameworków JavaScript np. jQuery
-Mile widziana znajomość Git lub SVN
-Doświadczenie w tworzeniu aplikacji lub stron webowych w javascript
-Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!