Architekt oprogramowania, programista C/C++

  • Łódź
  • Umowa o pracę

Abastra jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania, która stawia sobie za cel budowanie przejrzystych i skutecznych rozwiązań technologicznych dla biznesu.
Do naszego zespołu poszukujemy:
Architekta oprogramowania, programistę C/C++

Jeśli:

- chcesz, by Twoja praca była wyzwaniem intelektualnym,
- jesteś stale uczącym się analitykiem,
- architektura oprogramowania to Twoja pasja,
- niektóre z następujących pojęć i technologii nie są Ci obce: RTOS, gramatyka, markup, proces, sygnatura, SQL, OOP/OOAD, TCP/IP, Javascript, HTML, gcc, SSL,
to dołącz do nas już dziś!

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę i pracę w międzynarodowym otoczeniu dla firm o światowym zasięgu,
- wsparcie w rozwoju zawodowym,
- atrakcyjne zarobki ,
- zatrudnienie na pełen etat (z możliwością niepełnego etatu) ,
- nienormowany czas pracy,
- pracę nad najnowszymi technologiami w międzynarodowym zespole.

Wymagania i obowiązki

Zadania:

- programowanie protokołów, bibliotek i aplikacji,
- projektowanie nowych funkcjonalności,
- rozwiązywanie problemów,
- pisanie dokumentacji w języku angielskim.

Wymagania:

- doświadczenie w programowaniu C/C++ i językach skryptowych (python, perl, php) na dowolnej platformie,
- znajomość architektury sieci web,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych.

Oferujemy

  • Szkolenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od poziomu umiejętności
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Pracę w zgranym zespole w płaskiej strukturze zarządzania
  • Przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Elastyczny czas pracy
  • Różne formy zatrudnienia (w zależności od preferencji)
  • Zatrudnienie na pełen etat (z możliwością niepełnego etatu)

O Abastra Sp. z o.o.

We love source code

Informacje o rekrutacji

Proszę o przesyłanie CV na adres: [email protected]
Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"