Junior PHP Developer Warszawa

HR Partner Marta Olszewska

2 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

PosterPlate.com, Displate.com i QuitSnap.com

Junior PHP Developer
Miasto: Warszawa

Poszukujemy osoby na stanowisko programisty PHP. Nasza firma zrzesza artystów z całego świata i oferuje ich grafiki w postaci wydruków wysokiej jakości na blachach. Naszym głównymi rynkami są USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy. Tworzymy pozytywną atmosferę, jesteśmy młodym ambitnym zespołem z wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej. Dbamy o zdrowie naszych pracowników, każdy ma ubezpieczenie Medicover i dostęp do darmowych owoców. Umiejętności gry w piłkarzyki mile widziana, mamy super stół w firmie ☺

Wymagania

Opis stanowiska:
- Uczestniczenie w wymagających projektach według metodologii lean wywodzącej się z Doliny Krzemowej
- Tworzenie nowych funkcjonalności oraz rozwijanie już istniejących
- Optymalizacja oraz poprawianie wydajności aplikacji

Wymagania:
- Dobra znajomość PHP, JavaScript oraz CSS
- Doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (znajomość Laravel-a będzie dodatkowym atutem)
- Znajomość SQL
- Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji
- Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę umożliwiającą rozwój umiejętności w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Europie
- Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
- Pakiet medyczny
- Możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole