Java Developer (kontrakt 6 m-cy) [9-11k pln net/m-c]

  • Wrocław
  • 9000 - 1000 zł netto
  • Kontrakt

Dla naszego Partnera, dużej firmy outsourcingowej szukamy obecnie Java Developera (Java 7, J2EE) do współpracy przy 6-miesięcznym projekcie webowym dla klienta z branży bankowej.

Widełki: 9 000 - 11 000 PLN net / m-c (B2B)

Wymagania i obowiązki

  • Bardzo dobra znajomość Java 7, wzorców projektowych
  • Min. 1-roczne doświadczenie zawodowe w projektowaniu i/lub programowaniu w ww. technologiach
  • J2EE, ORM, Spring 3
  • (atut) Spring Boot, Spring MVC, OSGi, JPA, XSLT
  • Znajomość angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.