Programista C++/ Katowice

  • Katowice
  • do 12000 zł netto
  • Kontrakt

Aktualnie poszukujemy Programisty C/C++, dla firmy typu software house w Katowicach.

Nasz klient ma ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu i dostarczaniu zaawansowanego oprogramowania, a z jego usług korzysta wiele instytucji finansowych, telekomunikacyjnych, a także publicznych.

Projekt realizowany jest dla firmy telekomunikacyjnej i polega na migracji danych klientów biznesowych ze starego systemu billingowego do Oracle BRM.
Głównym celem jest dostosowanie Oracle BRM do potrzeb, dopisanie nowych modułów i funkcjonalności. Praca na miejscu u klienta.

Wymagania i obowiązki

Praca z:
C/C++, SQL, PL/SQL, Pearl, Shell i inne.

Głównie praca z C++ (znajmość baz danych jest mile widziana - są drugoplanowe)

Warunki współpracy:

do 12.000nettoB2B/ do 8800bruttoUoP.

Benefity:
Multisport, Medicover.

Zainteresowane osoby prosiłabym o kontakt.

Paulina Płachno
[email protected]
NBC Sp. z o.o.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia

O NBC Sp. z o.o.

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.