Programista Wordpress

Devpark sp. z o.o.

2 700 - 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2014 Rok założenia firmy

  • http://www.devpark.pl WWW

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska pracy
Główną działalnością DevPark sp. z o.o. jest tworzenie oraz rozbudowa aplikacji webowych dla klientów z USA i Europy oraz rozwój autorskich projektów na rynek europejski. Do nowo otwieranego biura w Pile poszukujemy osób, które powiększą nasz zespół. Oferujemy również pracę zdalną. Czym będziesz zajmować się pracując u nas?

Tworzeniem i modyfikowaniem aplikacji z zastosowaniem w szczególności cms Wordpress.
Tworzeniem i rozwijaniem wewnętrznych systemów w miarę podnoszenia swoich kwalifikacji wykraczających poza znajomość Wordpressa

Co zyskujesz dołączając do nas?

Bogaty zakres stosowanych technologii (wykonujemy projekty nie tylko w oparciu o Wordpress ale także o frameworki PHP)
Pracę w ciekawych projektach dla zagranicznych klientów
Możliwość współpracy z doświadczonymi programistami PHP
Udział w szkoleniach i konferencjach, podnoszenie kwalifikacji, rozwój zawodowy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczny czas pracy
Jasno określone warunki zatrudnienia, preferowaną przez Ciebie formę współpracy
Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym.

Wymagania

Min 2 letnie doświadczenie w pracy z użyciem Wordpress poparte portfolio wykonanych projektów
Znajomość Wordpress (pisanie pluginów i skórek od podstaw)
Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz znajomości SQL, Git.

Metodologia pracy

O Devpark sp. z o.o.

DevPark Laravel & Wordpress ROCKSTARS
Nasz zespół powstał jako zwieńczenie współpracy kilku osobnych firm. Nasz zespół może poszczycić się realizacją złożonych projektów oraz doświadczeniem w branży ICT zdobywanym od ponad 2004 roku, a nasze oprogramowanie używane jest w takich firmach jak Amica S.A., Exide Technologies S.A.(Centra), Kronospan (Krono Group). W szczególności specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla przemysłu oraz aplikacji internetowych.

Dzięki stałej współpracy z naszymi partnerami, jesteśmy w stanie zrealizować lub doradzić w zakresie wielu zagadnień w dziedzinie teleinformatyki oraz technicznych zabezpieczeń mienia.

Posiadamy także doświadczenie pozwalające świadczyć usługę prowadzenia projektów informatycznych wraz z nadzorem prac osób wykonawczych (w tym firm trzecich).

Doświadczenie zdobywaliśmy podczas projektowania, tworzenia i wdrażania systemów informatycznych w korporacjach jak i w mniejszych instytucjach, przez co potrafimy dostosować powierzone nam zadania do standardów panujących w danym przedsiębiorstwie oraz zintegrować je z wewnętrzną infrastrukturą. Nasz zespół skłąda się z pasjonatów swojej pracy, którzy powierzone działania realizują z pasją i zaangażowaniem.

Wyznajemy zasadę, że zadowolony klient to najlepsza reklama. Polecając nas innym, poszerza obszar naszych działań.