Starszy programista PHP

VENE POINT

4 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://www.gimmik.pl WWW

Jesteśmy firmą z branży E-commerce, zajmującą się od 8 lat handlem, ale również rozwojem własnego oprogramowania sklepu internetowego oraz rozbudowanego systemu B2B. Do naszego zespołu IT poszukujemy osób, które są specjalistami w swoim fachu i lubią to co robią.

Opis stanowiska:

  • Rozwój nowego i autorskiego systemu E-commerce (sklep internetowy, system B2B, magazyn-faktury, wymiana danych poprzez WebAPI),
  • Współpraca z zespołem IT oraz zespołem sprzedaży w realizacji założonych celów.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w PHP,
  • Znajomość Symfony,
  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript,
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem serwisów webowych,
  • Dobra znajomość relacyjnej bazy danych MySQL,
  • Olej w głowie i chęć do pracy ;)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niekorporacyjną przyjacielską atmosferę,
  • Możliwość ciągłego zdobywania doświadczenia,
  • Wynagrodzenie od 4000 - 6000 netto (umowa o pracę lub ekwiwalent na fakturze),
  • Praca w Lublinie lub Krasnymstawie (zwracamy koszty dojazdu),
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez VENE POINT z siedzibą w Krasnymstawie, ul. Lwowska 146A."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking