Tester Oprogramowania / Specjalista QA

TeamQuest Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, agencji technologiczno-marketingowej, która od ponad 25 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania webowe dla polskich i międzynarodowych klientów, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: Testera oprogramowania

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za testowanie i kontrolę jakości oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji
  • Organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej
  • Komunikacja z Klientem
Oferujemy:
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów oraz rozwój i realizje własnych pomysłów
  • Wsparcie przełożonego i zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku - możliwość pracy za granicą
  • Dofinansowania (wakacje, remont, święta)
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Dogodną lokalizację z parkingiem

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Testera/Specjalisty QA
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji i bezpieczeństwa
  • Umiejętność testowania WebServices
  • Umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool, TestLink lub podobne
  • Wiedza z zakresu automatyzacji testów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność, skrupulatność, samodzielność
Dodatkowe atuty:

  • Znajomość podstaw programowania (Java lub JavaScript)
  • Znajomość narzędzi: Selenium, Jira, Confluence