Senior System Administrator

edge recruitment
Narzędzia

Dla naszego stałego Klienta - polskiego oddziału brytyjskiej firmy, dostawcy oprogramowania dla internetowych serwisów bukmacherskich, specjalizującego się m.in.
w projektowaniu stron www, widgetów, serwisów społecznościowych, również na urządzenia mobile, z wykorzystaniem najnowszych technologii, poszukujemy osób na stanowisko: Senior System Administrator
Lokalizacja: Kraków

Główne zadania:

-administrowanie firmową infrastrukturą (AWS, Google Cloud, XenServer)
-zapewnienie ciągłości działania i bezpieczeństwa usług
-testowanie oraz dokumentowanie procedur "disaster recovery"
-analiza danych, analiza projektowa, optymalizacja procesów i środowiska IT

Oczekujemy:

-minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
-bardzo dobrej znajomości Linuksa (Debian/Ubuntu oraz RedHat/CentOS)
-doświadczenia w utrzymywaniu usług o wysokiej dostępności (HA)
-doświadczenia z wirtualizacją (Xen, KVM)
-doświadczenia w zarządzaniu środowiskami hostowanymi na AWS lub Google Cloud
-znajomości tematyki monitorowania usług
-bogatej wiedzy na temat bezpieczeństwa systemów serwerowych i klienckich
-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie oraz piśmie -celem utrzymania technicznej komunikacji z klientem
-samodzielności, komunikatywności, dokładności

Mile widziane:

-doświadczenie w mniejszych firmach, gdzie usługi są udostępniane dla Klientów zewnętrznych
-wyższe wykształcenie

Dla osoby spełniającej powyższe wymagania nasz Klient proponuje:

-wynagrodzenie w przedziale 6 000 – 10 000 brutto miesięcznie (w zależności od poziomu doświadczenia)
-nieszablonowe zadania i ciekawe różnorodne projekty na najwyższym, światowym poziomie
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji w języku angielskim na adres [email protected] w temacie wiadomości wpisując "SeniorSysAdm/4programmers/06/14"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Barbara Rodziewicz edge recruitment z siedzibą w Krakowie, ul. Radosna 3/2 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 5038