.NET Developer Front End/MasterData/MS SQL - Kraków

Jobs Plus
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, lidera działającego w branży energetyki i automatyki, który w Krakowie posiada swoje centrum badawcze oraz centrum systemów informatycznych, poszukujemy Kandydatów na stanowiska: .NET DEVELOPER Front-End / Master Data / MS SQL
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: NET/0614

Klient oferuje:
• umowę o pracę lub na działalność gospodarczą
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w międzynarodowym środowisku
• duże możliwość rozwoju
• ubezpieczenie zdrowotne i na życie
• pakiet benefitów
• możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach (indywidualny budżet szkoleniowy)

Wymagania

Główne obowiązki:
• odpowiedzialność za rozwój cyklu oprogramowania
• projektowanie, rozwój i testowanie aplikacji webowych przy użyciu platformy .NET
• czynny udział w usprawnianiu aplikacji do optymalizacji świadczenia usług
• prowadzenie dokumentacji technicznej Wymagania:
• min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w C#/ASP.NET
• znajomość MS SQL Server
• umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Front-End:
• doświadczenie z HTML, CSS
Master Data:
• wiedza oraz umiejętność raportowania w SQL Server Integration Services oraz SQL Server Reporting Services
• wiedza na temat środowiska Visual Studio
MS SQL:
• MS SQL Reporting Services
• mile widziane doświadczenie z WCF, JavaScript, ASP.NET MVC, jQuerry

Metodologia pracy

Oferujemy

  • ubezpieczenie medyczne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do zajęć sportowych