Web software engineer (Python, Django)

Poszukujemy programistów na stanowiska Web Software Engineer oraz Senior Web Software Engineer do pracy zdalnej.

Jesteśmy bardzo dynamiczną, rozwijającą się firmą. W młodym zespole nigdy nie brakuje pozytywnej energii, swobody i elastyczności.

Jeśli masz rozwiązania open-source na github lub gdziekolwiek indziej, pokaż co potrafisz!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z na adres: [email protected] Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska oraz następującej klauzuli:
Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
-Co najmniej 3 lata doświadczenia w zakresie programowania w języku Python i framework Django
-Dobra znajomość HTML/CSS/JavaScript
-Doświadczenie w budowaniu aplikacji z użyciem relacyjnych baz danych MySql/Postgresql
-Doświadczenie w pracy z systemem Linux
-Znajomość systemu kontroli wersji: git
-Umiejętność testowania kodu (unit tests/selenium tests)
-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
-Kontrybucje w projektach Open Source
-Doświadczenie w tworzeniu REST API (Django Rest Framework)
-Znajomość nowoczesnych frameworków JS jak: AngularJS, ReactJS, Ionic
-Celery
-Go
-Lua
-OpenResty
-AWS
-Docker, Docker Cloud, Docker Swarm
-Ansible
-Znajomość zagadnień i technologii związanych z tematyką GIS: GeoDjango, OpenLayers, Leaflet
-Znajmość Elasticsearch

Korzyści:
-Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Niesamowite środowisko pracy
-Możliwość pracy zdalnej
-Elastyczne godziny pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Milo Solutions Sp. z o.o.

Software. Safe Reliable.
Milo Solutions tworzy specjalistyczne oprogramowanie na każdą platformę. Posługując się technologią pomagamy tworzyć, optymalizować i rozwijać rozwiązania dla firm na całym świecie.