.NET developer - Warszawa

Cyclad
Język programowania
Baza danych
Framework

Firma Cyclad poszukuje .NET Developera dla międzynarodowego lidera w branży medycznej. Przewidziana praca przy ciekawych i różnorodnych projektach. Zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Główne zadania:
• Wytwarzanie oprogramowania w oparciu o dobre praktyki;
• Rozwój i utrzymanie systemów informatycznych;
• Dbanie o jakość kodu źródłowego;
• Współpraca z Kierownikiem Projektu oraz Liderem Zespołu;
• Szacowanie czasochłonności zadania;
• Transformacja wymagań biznesowych na projekty techniczne.

Wymagania

• Preferowane co najmniej 3 lata pracy na podobnym stanowisku;
• Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne);
• Tworzenie przejrzystego działającego kodu, stworzonego zgodnie ze sztuką programowania;
• Praktyczna znajomość tworzenia projektów technicznych;
• Silna orientacja na rezultaty, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i innych, samodzielność;
• Praktyczna znajomość obszarów:
  1. środowisko .Net 4 i nowsze (Visual Studio 2012, 2013)
  2. C#
  3. ASP.Net, ASP.Net MVC 4/5
  4. WCF
  5. technologie AJAX i frameworki JavaScript
  6. narzędzia ORM (EntityFramework, NHibernate)
  7. SQL (MS SQL Server 2008/2012)
  8. narzędzia kontroli wersji (GIT, SVN)

Możliwa umowa o pracę zarówno jak i B2B. Przy umowie o pracę standardowe benefity: karta multisport, ubezpieczenie medyczne.

Widełki: zależne od wybranego rodzaju zatrudnienia.

Bardziej szczegółowe informacje podane zostaną po zgłoszeniu się. E-mail: [email protected]