Junior Java programmer/bank inwestycyjny/Warszawa

ExperisIT
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Programista Aplikacji Bankowych (Java) Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 775138

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na stanowisku Programisty Aplikacji Bankowych (Java)  będą odpowiedzialne za programowanie i utrzymywanie aplikacji w technologii Java.

Do ich obowiązków należeć również będzie:

Analiza wyników i raportowanie rezultatów oraz analiza systemowa. Prowadzenie prac integracyjnych  bankowych systemów IT. Sporządzanie dokumentacji technicznej aplikacji i baz danych. Ścisły kontakt z innymi jednostkami operacyjnymiIncident management.

Oferta

Praca w nowo utworzonym zespole dedykowanym do obsługi systemu Calypso
Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji
Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku
Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;
udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
System bonusowy
Opieka medyczna,
możliwość nauki języków obcych
Gwarantowana premia roczna

Wymagania

Wymagania

znajomość Java (RMI, J2EE, JDBC, XML, SQL, Junit, UML, Design Patterns, Hibernate) poparta co najmniej rocznym doświadczeniem zawodowym
Wykształcenie wyższe informatyczne
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Telefon służbowy
  • Premia roczna
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Rozwój zawodowy
  • Współpraca międzynarodowa

O ExperisIT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom.

Jesteśmy zaufaną firmą doradczą, która zapewnia swoim klientom wykwalifikowanych pracowników, a także rozwiązania projektowe przyspieszające rozwój biznesu. Możemy poszczycić się rozległym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie pozyskiwania niezbędnego talentu, jak również perspektywicznym myśleniem i eksperckością. W niezwykle szybko zmieniającym się świecie pracy są to niezaprzeczalne atuty.