Mid/Senior Full Stack Ruby on Rails Developer - zdalnie

New-Invest

8 000 - 15 000 zł netto

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w aplikacjach webowych i moblinych, poszukuję osoby na stanowisko: Mid/Senior Full Stack Ruby on Rails Developer - zdalnie

Miejsce pracy:  100% praca zdalna
Wynagrodzenie:  8000- 14 500 zł netto B2B

Poszukujemy osoby, która dołączy do doświadczonego zespołu developerów i wraz z nimi będzie współtowrzyć aplikacje internetowe dla różnorodnych Klientów. Pracownik będzie pracował nad większymi, długoterminowymi projektami oraz nad innowacyjnymi produktami firmy. Wymagamy od Kandydata dużej kreatywności, zaangażowania oraz chęci ciągłego dążenia do rozwoju własnych umiejętności.

Klient oferuje:

możliwość współpracy z doświadczonymi programistami, którzy uwielbiają swoją pracę i wiedzą jak z niej czerpać przyjemność
tworzenie projektów o różnorodnej tematyce
płatny urlop oraz nadgodziny
pracę w 100% zdalną
jeśli jest taka możliwość - wspólne lunche i sporadyczne spotkania w całym gronie
pracę bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
pakiet Multisport
opiekę medyczną
bezpłatne szkolenia i kursy
sprzęt (MacBook Pro)

Wymagania

Obowiązki:

współpraca z zespołem kilku developerów
tworzenie aplikacji internetowych o różnorodnej tematyce, kierując się zapotrzebowaniem Klienta
w razie zapotrzebowania umiejętność samodzielnej pracy przy projekcie Wymagania:

bardzo dobra znajomość Ruby on Rails i Ruby
znajomość Javascript oraz CoffeeScript
bardzo dobre rozumienie Design Patterns
umiejętność pisania testów w taki sposób, by stanowiły dokumentację
znajomość baz danych: SQL/NoSQL
bardzo dobra znajomość TDD/BDD
znajomość zagadnień SOA
umiejętność posługiwania się frameworkami frontendowymi (CSS/HTML, ES6)

Plusem będzie znajomość:

Backbone/Angular/Ember/React
Node.js
Elixir, Functional Programming
zagadnień devops