(junior / mid) J2EE Developer (40-70 PLN /h netto)

  • Warszawa
  • 7000 - 11000 zł netto
  • Kontrakt

Dla polskiej firmy IT spejalizującej się w rozwiązaniach GIS, szukamy obecnie (junior / mid) J2EE Developera do współpracy przy projekcie realizowanym dla administracji publicznej, w zespole w Scrumie.

Wymagania i obowiązki

  • Praktyczna znajomość J2EE – JSF, EJB, JPA
  • Min. 1-roczne (junior) doświadczenie zawodowe w ww. technologiach
  • VHibernate, Spring, JavaScript
  • SQL, PL/SQL
  • serwery JBoss, WildFly, WebLogic; SVN/Git

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.