Software Tester

ITIS Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.itis.pl WWW

Opis oferty

Zadania:
- Analiza zakresu testowanego rozwiązania
- Tworzenie przypadków testowych
- Przygotowywanie danych testowych
- Automatyzacja testów
- Realizacja testów funkcjonalnych oprogramowania
- Raportowanie wyników przeprowadzonych testów
- Weryfikacja zasadności zgłoszeń Klienta dotyczących funkcjonalności oferowanych rozwiązań Cenimy:
- Znajomość TFS lub Bugzilla
- Certyfikat ISTQB Foundation Level lub ISTQB Advanced Level
- Praktyczne umiejętności w zakresie programowania lub automatyzacji testów
- Znajomość terminologii i rynku ubezpieczeniowego
- Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Indywidualną ścieżkę kariery
- Komfortowe i profesjonalne środowisko pracy (na co dzień wykorzystujemy nowoczesne metodyki, narzędzia, technologie)
- Pracę w przyjaznej atmosferze i w otoczeniu osób o wysokich kompetencjach
- Szkolenia, certyfikaty Microsoft
- Premie projektowe
- Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie.

Wymagania

Wymagamy:
- Wykształcenia wyższego technicznego
- Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
- Zaawansowanej wiedzy z zakresu teorii testowania oprogramowania
- Znajomości dowolnego narzędzia do raportowania i obsługi błędów
- Znajomości metodologii testowania oprogramowania
- Chęci długofalowego rozwoju w obszarze QA/QC
- Znajomości MS Office

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O ITIS Sp. z o.o.

O NAS:

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i  innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w  Polsce, jak i zagranicą.

NASZE ROZWIĄZANIA:

Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.