Developer.NET

ITIS Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.itis.pl WWW

Język programowania
Framework

Opis oferty

DEVELOPER .NET

Zadania:
- Praca w międzynarodowych projektach klasy Enterprise
- Realizacja ambitnych rozwiązań przy użyciu VS 2013/2015, TFS 2013 i .NET 4.5
- Tworzenie responsywnych aplikacji internetowych (ASP.NET, Single Page Application, Typescript)
- Tworzenie mobilnych aplikacji multiplatformowych

Oferujemy:

- Udział w ciekawych, ambitnych projektach dla Klientów w Polsce i zagranicą
- Przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów
- Komfortowe i profesjonalne środowisko pracy (na co dzień wykorzystujemy nowoczesne metodyki, narzędzia, technologie)
- Indywidualną ścieżkę kariery
- Udział w szkoleniach i konferencjach, certyfikaty Microsoft
- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
- Premie projektowe
- Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie

Wymagania

Wymagamy:
- Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- Wykształcenia wyższego technicznego
- Znajomości C# i platformy .NET (frontend development lub backend development) w szczególności:
- dla frontend development: ASP.NET, AJAX, Typescript, HTML
- dla backend development: WCF/WebApi, LINQ, Workflow Foundation, MS SQL Server, T-SQL
- Umiejętności zastosowania wzorców projektowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji ze zdjęciem na adres: [email protected] z nazwą stanowiska w temacie oraz klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O ITIS Sp. z o.o.

O NAS:

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i  innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w  Polsce, jak i zagranicą.

NASZE ROZWIĄZANIA:

Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.