Programista C++ / JAVA

NoaTech

4 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • http://www.noatech.pl WWW

Język programowania

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko programisty C++/Java. Zostań częścią zespołu wdrażającego na polski rynek innowacyjne rozwiązania samoobsługowe. Poszukujemy osób do pracy stałej, które nie boją się wyzwań i szukają możlwiosci rozwoju. Projekty przez nas realizowane to głównie projekty samoobsługowe, posiadające moduły do przyjmowania płatności.

Więcej informacji o działalności firmy można znaleźć na stronie noatech.pl.

Wymagania

Obowiązki:
  • przygotowanie oraz rozwój oprogramowania (GUI, komunikacja z urządzeniami, w tym komponentami płatniczymi)
  • współpraca z programistami z firm zewnętrznych (integracja oprogramowania)
  • komunikacja z aplikacjami WEB do zarządzania siecią urządzeń
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Podstawowe wymagania:
  • języki programowania: C++, Java
  • znajomość systemów z rodziny Unix
  • język angielski pozwalający korzystać z dokumentacji
  • komunikatywność
Dodatkowe wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu urządzeń po RS232, znajomość JSON, REST będą dodatkowym atutem
  • skuteczność, sumienność w realizacji założonych celów
  • samodyscyplina i zorganizowanie
Oferujemy:
  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie technologicznej, której głównym profilem działalności są rozwiązania samoobsługowe
  • możliwość uczestnictwa w procesie wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • nabywanie doświadczenia oraz rozwój osobisty w ramach struktury Firmy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy

O NoaTech

NoaTech od 2013 produkuje i wdraża rozwiązania samoobsługowe z modułami transakcyjnymi. Tworzymy własne rozwiązania bazując na komponentach globalnych dostawców takich jak: SUZO HAPP, NRI, Conlux, MEI. Obsługujemy między innymi Klientów takich jak IDEA Bank, Vivus Finance, Poczta Polska, JATOMI fitness, NCR oraz Empik.