Tester aplikacji webowych (QA)

New-Invest

5 000 - 9 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Opis oferty

Oferta:
5 000 - 9 000 zł netto ( w zależności od
doświadczenia)
rodzaj umowy: B2B
miejsce: Kraków
karta Multisport
możliwość rozwoju dzięki pracy w międzynarodowym zespole
szkolenia
sfinansowanie egzaminów na certyfikaty
lekcje j. angielskiego

Wymagania

Wymagania:
projektowanie i wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych,
akceptacyjnych,
wydajnościowych
tworzenie przypadków testowych dokumentacji i raportów błędów w oparciu o
przedstawione wymagania
przygotowywanie środowisk testowych
tworzenie testów automatycznych

Obowiązki:
2-3 letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych
znajomość zagadnień testowania oprogramowania co najmniej na poziomie
ISTQB foundation level
umiejętność pisania dokumentacji technicznej i raportowania błędów
znajomość narzędzi raportowania błędów (np. BugTracker, Jira, Bugzilla)
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym