.Net Developer - Gdańsk - pilne!

67jobs.com

9 000 - 12 000 zł netto

Framework
Inne

Poszukiwany programista .NET z 3-letnim doświadczeniem! Aplikuj na http://my.67jobs.com/auth/signup/candidate

Cenimy Twój czas, dlatego też gdy zostaniesz zatrudniony i przepracujesz 90 dni (okres próbny), zapłacimy Ci 2000 zł jako rekompensatę za czas poświęcony na rozmowy kwalifikacyjne.

Znasz dobrego programistę .NET? Poleć go na 67jobs.com i zapłacimy Tobie 1000 zł.

Wymagania

Wymagania i obowiązki: • 3+ lata doświadczenia komercyjnego i bardzo dobra znajomość technologii ASP.NET (MVC lub WebAPI),
• znajomość wzorców projektowych, umiejętność pisania czystego kodu,
\ praktyczna umiejętność budowy REST API,
• umiejętność automatycznego testowania aplikacji (testy jednostkowe, integracyjne),
• znajomość JavaScript, preferujemy AngularJS,
• znajomość systemu kontroli wersji, preferujemy git,
• język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
• doświadczenie w pracy w Agile (Scrum i/lub Kanban) lub chęć pracy w tej metodologii

BARDZO MILE WIDZIANE:
ServiceStack, EventStore, RabbitMQ, MassTransit, PostgreSQL + JSONB do symulacji bazy dokumentowej, Typescript, Bootstrap + LESS, Paket.